Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Doplnky
lak
oprava skrabancov laku

oprava skrabancov laku

12.95€ Vložiť
oprava laku auta
oprava laku auta
oprava laku auta
oprava laku auta
oprava laku auta
oprava laku auta

Quixx Scratch Remover (Odstraňovač škrabancov)

Škarbancom na laku áut sa asi ťažko vyhnete. Quixx repair system:
● odstraňuje menšie a stredne hlboké škrabance rýchlo a spoľahlivo
● vhodný na bežné aj metalické farby
● použitie na autá, motorky, karavany a lode
● vyvinutý špičkovou nemeckou firmou


QUIXX je certifikovaný nemeckým ústavom TÜV
QUIXX je celosvetovo prvý výrobok na odstraňovanie škrabancov z laku, ktorého efektívnosť bola uznaná prestížnym nemeckým skúšobným inštitútom TÜV. Výrobok je taktiež prvým svojho druhu v oblasti starostlivosti o vozidlo, ktorý získal certifikát agentúry TÜV. Toto vyznamenanie bolo udelene výrobku QUIXX ako výsledok úspešného splnenia striktných testovacích procedúr a noriem inšpekčného programu agentúry TÜV.


Použitie:
Krok 1: Naneste QUIXX POLISH (tuba č. 1) na poškriabanú plochu. Následne použite priloženú handričku a  krúživym pohybom a pritlačením vtierajte pastu na poškodené plochu po dobu 1 - 2 minút. Zvyšky odstránte vlhkou tkaninou.

Krok 2: Naneste QUIXX FINISH (tuba č. 2) a leštite ošetrovanú plochu do vysokého finálneho lesku.

Pri hlbokých škrabancoch použite najpr navlhčený špeciálny brúsny papier (hrubosť 2500) priložený v sade QUIXX SCRATCH REMOVER. Dajte pozor, aby ste neodhalili základnú farbu a následujte krok 1 a 2.

Upozornenie: Používať len podľa návodu. Nevhodné na hlboké škrabance zasahujúce základný náter. V tomto prípade treba použiť špeciálnu korekčnú farbu na lak. Pri jemných škrabancoch a náteroch odolným voči škrabancom (nano-náterom), použite iba Quixx Finish č.2. Pred použitím výrobok vyskúšajte na malom, nie viditeľnom mieste.kos
Kg
mini
+421 903 804680
Kontakt :
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky